Promosyon Casperbet - Arkadaşını Getir Bonusu Kap

MarcoReus

Yönetici
8698d775ef03f16b1d627f664a8be840_1466_news~2.jpg

1- CasperBet, siz değerli üyelerimize; üye yaptığınız arkadaşınızın yatırım yöntemi fark etmeden yaptığı ilk yatırımından anında %15 bonus kazandırıyor.

2- Bu bonustan yararlanabilmeniz için CasperBet'e daha önceden yatırım yapmış olmanız gerekmektedir. CasperBet'e davet ettiğiniz arkadaşınızın daha önceden sitede üyeliği bulunmaması gerekmektedir.

3- Bu promosyondan yararlanabileceğiniz minimum miktar 15 ₺, maksimum yararlanabileceğiniz miktar ise 150 ₺‘dir. Kazanılan bonustan maksimum çekilebilecek tutar 750 ₺dir. Arkadaşınızın ilk yatırımının minimum 100 ₺ olması gerekmektedir.

4- Almış olduğunuz bonus miktarının 1 katını minimum 1.80 oran ikili kombine çevirmeniz durumunda çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Çekim işlemi yapılmış üyelerin yatırımlarının bonusundan yararlanamazsınız. ( Yalnızca Canlı Bahisler Geçerlidir ! )

5- Bonus talebinizi arkadaşınızın ilk yatırım işleminden sonra 24 saat içerisinde canlı destek hattımız üzerinden iletmeniz gerekmektedir.

6- Promo kodunda kullanıcı adı yazılı olmayan talepler geçersiz sayılacaktır.

7-Bu promosyondan her üye sadece 1 kere yararlanabilir. Bu promosyondan almış olduğunuz bonusun 5 katı kadar çekim yapabilirsiniz. İlk çekiminizde 5 kat kuralı gereği bekleyen bakiyeniz varsa silinecektir. Örneğin 150 ₺ bonus aldınız ve 1000 ₺ bakiyeniz oldu. 750 ₺ çekim yapabilirsiniz, kalan 250 ₺ bakiyenizden silinir.

8- IP Adresi, telefon numarası, adres bilgisi gibi kişisel bilgilere ait birden fazla üyelik bulunması halinde, üyeliklerden sadece bir tanesi promosyonlarımızdan yararlanabilir. Ayrıca aynı ailenin fertlerinden yine bir tanesi promosyon kullanma hakkına sahiptir. (Davet eden hesap ile edilen hesap farklı soyisim ve farklı bağlantıya (IP) sahip olmalıdır. Aynı ailenin fertleri veya aynı evde yaşayan bireyler, birbirlerini davet ederek bu promosyondan yararlanamaz.)

9- CasperBet promosyonları istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

10- Bonus alındıktan 30 gün içerisinde çevirim tamamlanmaz ise, bonus miktarı ve bonustan elde edilen kazanç miktarı silinecektir.

Bu promosyonda Genel Promosyon Kuralları ve Şartları geçerlidir.

GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ
 
Üst